Biurka z regulowaną wysokością – doskonałe do biura

Jakie biurko z regulowaną wysokością blatu do biura?

W przestrzeni biurowej dużym zainteresowaniem cieszą się biura regulowane, czyli takie, które mają podnoszony i opuszczany blat. Można łatwo dostosować wysokość blatu do potrzeb konkretnego pracownika. Tym samym jedno stanowisko pracy może służyć kilku pracownikom. Jak wybrać biurko, by nie żałować zakupu?

Jakie biurko regulowane do firmy?

Jakie biurko z regulowaną wysokością wybrać do firmy? Wybrane biurko na pewno musi być wykonane z wytrzymałych materiałów. Solidne wykonanie tego mebla wpłynie na możliwość wieloletniego użytkowania. Pamiętajmy o tym, że w firmie przecież jest narażone na intensywne użytkowanie. Często służy wielu pracownikom, pracującym na różnych zmianach. W związku z tym musi być wytrzymałe. Meble znajdujące się w biurze, muszą godnie reprezentować firmę. Nie mogą więc szpecić wystroju pomieszczenia, w którym się znajdują, ale przeciwnie. Nie należy więc rozglądać się za jakimś najtańszym modelem. Są zdecydowanie ważniejsze priorytety. W takim razie, na co dokładnie zwrócić uwagę, kupując biuro do firmy? Poniżej szczegóły.

Na co zwrócić uwagę, wybierając biurko elektryczne regulowane?

Przed zakupem biurka należy sprawdzić rozmiar blatu i w ogóle kompletne wymiary całego mebla. Warto już wtedy wiedzieć, gdzie będzie się znajdowało w pomieszczeniu, aby ocenić, czy się w nim zmieści. Obecnie biurka występują w wielu rozmiarach, więc można bez problemu dostosować wielkość mebla do konkretnego biura.

Bardzo ważnym szczegółem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest maksymalne obciążenie. Czasem na biurku znajduje się kilka dokumentów, kalendarz, długopis. Niekiedy na blacie stawiamy ciężki sprzęt – komputer, monitor, drukarkę itd. W związku z tym wspomniany parametr ma bardzo duże znaczenie.

Każde biurko elektryczne może wyglądać inaczej. Chodzi tu o sposób rozmieszczenia poszczególnych elementów konstrukcji. Najbogatsze modele mają szafkę i szufladę zamykane na kluczyk. Najprostsze zaś jedynie sam blat. Wybór powinien być uzasadniony indywidualnymi potrzebami użytkownika. Do modelu z samym blatem można dokupić kontenerek, który bez problemu zmieści się pod biurkiem.

Niektóre biurka z regulacją wysokości posiadają funkcję zapamiętywania np. trzech ustawień poziomu wysokości. W związku z tym wystarczy wcisnąć przycisk, aby blat dostosował się do potrzeb konkretnego użytkownika. Dzięki temu nie trzeba na nowo ustawiać jego wysokości i za każdym razem na nowo dopasowywać się do biurka.

Regulowane biurko może mieć również funkcję, która chroni przed uderzeniem w inne meble, czy parapet, jeśli biurko stoi w pobliżu. Blat podczas automatycznej regulacji, gdy tylko wyczuwa przeszkodę, zatrzymuje się. To chroni zarówno samo biurko, jak i inne przeszkody.

Szukając idealnego biurka z elektryczną regulacją wysokości blatu, warto wybrać model, który zapewni płynną pracę mechanizmu. Dzięki temu chcąc ustawić blat na oczekiwanym poziomie, nie będzie trzeba zdejmować z niego nawet kubka z kawą czy innym napojem.

Wybrane biurko powinno pasować wyglądem do pozostałych mebli. Należy więc zwrócić uwagę na kolor, sposób wykończenia, sam styl mebla.

Ile wydać za biurko podnoszone?

Kupując biurko regulowane, zwykle każdy zastanawia się nad ceną. Biurko elektryczne samo w sobie ma wyższą cenę, niż biurko tradycyjne, bez regulacji wysokości. Jednak im bogatszy jest model, im więcej funkcji posiada, im lepiej jest wykonany, tym wyższą ma cenę. Biurka elektryczne dziś są coraz popularniejsze. Oferuje je wielu producentów i cały czas na rynku pojawiają się nowe propozycje. By mieć zbyt, muszą kusić atrakcyjnymi cenami. Atrakcyjny wybór biurek elektrycznych można znaleźć tu: fly-desk.com. Kupując biurko regulowane elektrycznie, nie należy oszczędzać. Drogi, ale solidny i funkcjonalny model może okazać się strzałem w dziesiątkę. Meblem, który będzie służył przez lata i zaspokajał potrzeby wielu pracowników.

Biurko z regulacją wysokości to teraz mebel, który coraz częściej wybiera się do biura. Szczególnie do biura, w którym pracuje wielu pracowników na różnych zmianach. Sprawdza się także w tych pomieszczeniach, w których pracownicy pracują na stojąco. Biurka elektryczne z regulacją wysokości umożliwiają pracę w różnych pozycjach, na siedząco i stojąco. To wielofunkcyjny mebel, który z łatwością dostosowuje się do potrzeb użytkownika i okoliczności, w jakich ma on pracować. Dlatego nic dziwnego w tym, że biurka z regulacją wysokości powoli wypierają z rynku biurka z tradycyjnym blatem. Przed zakupem warto zastanowić się, komu ma służyć, w jakim zakresie, gdzie zostanie umieszczone. Jeżeli ktoś musi, może dodatkowo określić budżet, jakim dysponuje i jakiej kwoty nie może przekroczyć. Warto rozejrzeć się za okazjami w internecie. Czasem atrakcyjne biurka z elektryczną regulacją wysokości są do kupienia w rozsądnych cenach. Tak czy tak za jeden z lepszych modeli trzeba zapłacić ponad tysiąc złotych, a nierzadko nawet kilka tysięcy. Inwestycja ta się opłaci i odpłaci lepszą jakością pracy pracowników. Także oni docenią takie warunki pracy.

Posted in Dom