Polecane kursy dla księgowych

Mogłoby się wydawać, że praca księgowego z wieloletnim stażem jest nudna, ponieważ przez cały czas robi to samo, bazując na raz zdobytej wiedzy. Nic bardziej mylnego! Przez cały czas wprowadzane są różne zmiany w prawie, zmieniają się stawki podatkowe, a dodatkowo co jakiś czas powstają nowe gałęzie biznesu. Oznacza to, że jeżeli ktoś nie będzie na bieżąco podnosił swoich kwalifikacji, to może pozostać w tyle. Na szczęście z myślą o pracownikach księgowości przygotowano bogatą ofertę różnego rodzaju kursów i szkoleń.

  1. Jakie kursy dla księgowych warto wybrać?
  2. Szkolenia związane z podatkami
  3. Rachunkowość bez tajemnic
  4. Gdzie można zapisać się na kursy dla księgowych?

Wspomniana oferta skierowana jest nie tylko do księgowych, ale również do audytorów i biegłych rewidentów. Zapisanie się na jedno ze szkoleń jest obecnie najlepszym sposobem na to, aby można było zdobyć przydatną wiedzę, zyskać nowe umiejętności i oczywiście otrzymać certyfikat potwierdzający posiadane kwalifikacje zawodowe.

Jakie kursy dla księgowych warto wybrać?

Oferta kursów księgowych obejmuje zajęcia prowadzone z myślą o różnych grupach. Nie ma więc znaczenia, czy ktoś chce opanować podstawy księgowości, czy też potrzebuje szkolenia dedykowanego głównym księgowym. Do tego dochodzą oczywiście szkolenia obligatoryjne, które są zawsze zgodne z założeniami PIBR.

Każdy kurs prowadzony jest przez doświadczonych ekspertów, dzięki czemu uczestnicy otrzymują nie tylko certyfikat, ale przede wszystkim wartościową wiedzę i umiejętności.

Szkolenia związane z podatkami

Z kategorii kursów związanych z podatkami warto wspomnieć przede wszystkim o szkoleniach poświęconych takim zagadnieniom, jak: VAT, CIT, ceny transferowe, akcyza, VAT w obrocie międzynarodowym czy cło.

Najlepiej oczywiście ukończyć każde ze wspomnianych szkoleń, ale na początek warto skupić się na tych, które pozwolą uzupełnić braki lub przyniosą najwięcej korzyści w codziennej pracy. W przypadku pojawienia się wątpliwości, związanych z wyborem szkoleń, najlepiej skontaktować się z managerem ds. kursów. Dzięki temu będzie można uzyskać profesjonalną pomoc w zaplanowaniu dalszej ścieżki edukacji.

Rachunkowość bez tajemnic

Dużym zainteresowaniem wśród kursantów cieszą się również szkolenia z zakresu rachunkowości. Dostępne są między innymi kursy poświęcone środkom trwałym, szkoleniom dla biegłych rewidentów, szkolenia bilans oraz poruszające zagadnienie cash flow.

Gdzie można zapisać się na kursy dla księgowych?

Ze wszystkich wspomnianych szkoleń (a także z wielu dodatkowych kursów) można skorzystać na szkolenia-bdo.pl/szkolenia-bdo/kursy-ksiegowe.html. Warto już teraz zapisać się na wybrany kurs, ponieważ są one obecnie dostępne w bardzo przystępnych cenach.