Prezenty dla przyszłej panny młodej

Panna młoda na wieczorze panieńskim tradycyjnie już zostaje obsypana prezentami. Mniej lub bardziej praktycznymi, często z seksualnymi konotacjami, lub zabawnymi podtekstami. Więc oprócz wałków do obrony przed mężem, kapci z futerkiem i papilotów, czy nawet różowego wibratora, znajdują się tam często bieliźniane elementy takie jak koszulki, zestawy nocne i tym podobne.

Praktyczne i urokliwe

Bielizna to chyba jeden z najbardziej praktycznych podarków, jakie panna młoda zbiera podczas takiego wieczoru. Bo pierwsze z wymienionych, po komisyjnym obejrzeniu, okraszeniu śmiechem i zabawnymi komentarzami lądują często w szafie, jako nieużywane pamiątki. Z kolei zestawy bielizny nocnej, o ile tylko trafią w gust i wymiary obdarowanej, często stają się urozmaiceniem małżeńskiego pożycia, wspierającym miłość państwa młodych, albo po prostu ulubioną piżamą.

Jaką bieliznę podarować przyszłej pannie młodej?

Jakie rodzaje bielizny są najczęściej wybierane na prezent dla przyszłej panny młodej? Zwykle nie jest to sama koszulka nocna, ale cały zestaw, który pozwoli nam od stóp do głów stworzyć prowokacyjny, seksowny wygląd… Zwykle składa się na niego wycięta bielizna (półprzezroczyste koronki i siateczki są jak najbardziej pożądane), do tego zmysłowe pończochy, najlepiej z podtrzymującym je pasem, i to, co narzucamy na wierzch, czyli koszulka, szlafroczek, albo inna fikuśna narzutka, która raczej nie zakrywa, a bardziej odkrywa i podkreśla to co znajduje się pod spodem. I taki zestaw wcale nie musi być w sztampowym, białym kolorze. Przyszła panna młoda z pewnością ma już taki przygotowany z myślą o tym, by założyć go na ślub.

To tylko jeden z przykładów prezentów. Czasem panny młode otrzymują w podarku na przykład zestaw stringów na każdy dzień miesiąca, albo bielizny już typowo ze sklepów z artykułami dla dorosłych. Nie są to już więc zwykłe koszulki, a na przykład erotyczne przebrania w stylu seksownej pielęgniarki czy francuskiej pokojówki, albo jadalna bielizna, którą da się schrupać, zabawna i słodka.

Żeby prezent na pewno był udany…

Niezależnie od tego czy nasz wybór będzie mniej lub bardziej grzeczny, zanim go dokonamy, zapoznajmy się najpierw dokładnie z wymiarami panny młodej. Jeśli żadna z przyjaciółek ich nie zna, dobrze jest odpowiednio wcześniej ‘wyśledzić’ je, na przykład przy okazji wspólnych zakupów odzieżowych, lub przeglądania katalogów czy stron internetowych z modą kobiecą. Jeśli odpowiednio dobierzemy rozmiar, mamy szansę by ten prezent stał się czymś więcej niż śmiesznym gadżetem. Dobrym pomysłem jest wybranie się z panną młodą na pierwszą wizytę w salonie sukien ślubnych, gdzie jest ona zwykle dokładnie mierzona. Oczywiście, zanim przyjdzie czas na wesele, wymiary mogą się trochę zmienić, ale w przypadku koszulek nocnych czy kompletów bielizny, różnica kilku centymetrów obwodu w pasie czy w udzie zwykle nie ma aż takiego znaczenia, jak w przypadku sukni. Można zatem spokojnie sugerować się pierwszymi zebranymi wymiarami.