Szewc

Szukasz sprawdzonego zakładu szewskiego i snycerskiego w Warszawie i okolicach? Nasza firma oferuje takie usługi jak: naprawa butów, przeróbki cholewek, naprawa skóry oraz usługi związane z rzeźbieniem w drewnie. To tylko część usług, które jesteśmy dla Państwa dostępni w Warszawie. Kadra pracownicza to wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy tacy jak szewc oraz snycerz . Nasz zakład szewski oraz snycerski to firma, której możesz zaufać i powierzyć swoje zlecenie.

SZEWC I SNYCERZ – MIEJSCOWOŚĆ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zakład jest w stanie sprostać wymaganiom wielu klientów. Profesjonalna kadra składająca się z mistrzów w swoim fachu szewskim – szewc oraz w snycerskim – snycerz

Szewc – osoba wykonująca ten zawód to rzemieślnik głównie naprawiający obuwie. Do zadań z jakimi zmaga się szewc należy; mocowanie ozdób lub guzików, wymiana fleków i obcasów, czyszczenie obuwia czy też jego rozciąganie. Często podejmuje się również naprawy torebek oraz pasków.

Snycerz – osoba wykonująca ten zawód to rzemieślnik, wykonujący rzeźby i przedmioty wyrzeźbione w drewnie. Snycerz wykonuje zadania związane z sztuką rzeźbienia w drewnie, a jego praca owocuje wyrobami drewnianymi m.in. rzeźba drewniana, płaskorzeźba, drewniana misa, drewniana ramka oraz różnego rodzaju elementy boazerii.

OFERTA

Zarówno szewc oraz snycerz starają się podołać codziennie wielu zleceniom, aby każdy Klient wyszedł z zakładu w pełni zadowolony. Oferujemy Państwu usługi, które wymagają od naszych mistrzów wiele cierpliwości i skrupulatności.

Szewc :

  • wymiana obcasów i podeszw
  • naprawia obuwia
  • pielęgnacja obuwia
  • czyszczenie obuwia
  • rozciąganie obuwia
  • mocowanie ozdób u guzików
  • naprawa skóry

Snycerz :

  • rzeźby i przedmioty z drewna (rzeźba drewniana, płaskorzeźba drewniana, drewniana misa, drewniana ramka, drewniane elementy boazerii)

Oprócz usług szewskich, nasz szewc specjalizuje się również w naprawie innych artykułów i przedmiotów skórzanych m.in. wymiana lub naprawa zamków przy butach skórzanych, skracanie pasków, wymiana zapięć oraz wiele innych świadczeń o które klient może poprosić.

Pomimo tego, że nasi rzemieślnicy – szewc oraz snycerz , swoje zlecenia wykonują w określonych godzinach, jesteśmy dla naszych Klientów w stanie dostosować się do wymagań i bardzo pilnych potrzeb.

NAPRAWA SKÓRY

Naprawa skóry jest dziedziną bardzo szeroko rozwiniętą w ubiegłych stuleciach. Taka naprawa skóry najczęściej wykonywana jest przez specjalistów z długoletnim stażem i doświadczeniem w swoim fachu. Szewc to kompetentny rzemieślnik, który może podołać zadaniu. Drobne naprawy skóry mogą zostać zrealizowane już przy użyciu odpowiednich produktów takich jak farby do skóry, które zmniejszają koszty naprawy.

Płynna skóra to produkt, który w prosty i szybki sposób, a zarazem estetyczny spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Jest to półprzezroczysty materiał służący do wypełniania małych dziur, otarć, rozdarć, a nawet głębszych zadrapań i pęknięć. Szewc najpierw musi odpowiednio przygotować skórę, oczyszczając ją środkiem czyszczącym, a później przystępuje do odtłuszczania powierzchni skóry przy użyciu benzyny do skóry. Kolejne etapy szewc wykonuje przy użyciu specjalistycznych narzędzi takich jak pad szlifujący czy odpowiedniego pistoletu.

SNYCERSTWO – SNYCERZ

Bezpieczeństwo – nasz rzemieślnik snycerz specjalizujący się w snycerstwie, czyli rzeźbieniu w drewnie zachowując przy tym odpowiednie środki ostrożności i bezpieczeństwa. Wbrew pozorom snycerz używając ostrego noża ułatwia sobie pracę. Prawdopodobieństwo skaleczenia jest większe kiedy korzysta z ostrego noża.

Pracochłonność – snycerz dokłada wszelkich starań, aby proces rzeźbienia w drewnie przebiegał w jak najkrótszym czasie. Jednak samo suszenie drewna dla snycerza jest bardzo czasochłonne.

Odpowiednie drewno – mistrz w swoim fachu snycerz , posiadający na swoim koncie lata doświadczeń wie, które drewno jest najlepsze. Często rzeźbi w obrzękach brzozy, czereśni, jabłoni, gruszy oraz w drewnie z drzewa oliwnego i orzecha.

EFEKTY, OPINIE, DOŚWIADCZENIE

Każdego dnia nasz zakład odwiedzają nowi jak i starzy klienci, którzy zaufali doświadczonym i wyspecjalizowanym w swoim rzemiośle fachowcom. Skrupulatność, terminowość i doświadczenie naszych mistrzów – szewc i snycerz wpływa na to, że zakład ma pełne ręce roboty, dzięki tym, którzy nam zaufali!

Podczas naprawy obuwia używamy materiałów tylko bardzo wysokiej jakości, aby każdy obsłużony przez nas klient wyszedł w pełni zadowolony z wykonanej usługi przez wykwalifikowanego rzemieślnika – szewc .

Co z rzeźbieniem w drewnie? Podczas wykonywania tych usług, nasz snycerz dobiera najbardziej odpowiedni rodzaj drewna, po konsultacjach i analizach z klientem.

KONTAKT

Szukasz profesjonalnego zakładu szewskiego lub snycerskiego w Warszawie? Chcesz znaleźć fachowca w zawodzie: szewc ? Chcesz znaleźć fachowca w zawodzie: snycerz ? Chcesz wiedzieć czy naprawa skóry w okolicach Warszawa jest możliwa?

Na te i wiele innych pytań, postaramy się Państwu udzielić odpowiedzi.
Zadzwoń tel.